Plastové stoličky sú in

Jedálenská stolička by mali ladiť so stolom aj celým interiérom, hlavným kritériom pri ich výbere však zostáva pohodlie, a preto kuchynský nábytok vyberajte obozretne. Ponuka jedálnych stoličiek je dnes tak široká, že obe požiadavky hravo skĺbite. Či už sa rozhodnete pre stoličky čalúnené, drevené alebo plastové, majte na pamäti, že pocit pohodlia vám zaručí ergonomicky tvarované operadlo a zaoblená hrana sedadla, ktorá Vás nebude tlačiť v podkolení. Oceníte tiež podrúčky, ktoré spríjemnia dlhšie sedenie a uľahčia vstávanie.

Plastová jedálenská stolička

Moderné stoličky

Čalúnené stoličky pôsobia reprezentatívne, moderné poťahové materiály so špeciálnymi povrchovými úpravami zabezpečia jednoduchú údržbu a odolnosť. Obľúbené sú drevené stoličky, alternatívou ku klasickej konštrukcii je drevo ohýbané do tvaru dokonale hladkých škrupín bez akýchkoľvek spojov.

Moderné kuchynské stoličky

Najbohatšie tvarové a farebné možnosti ponúkajú plastové stoličky, ktoré v jedálni oceníte pre ich jednoduchú údržbu a jednoduchú manipuláciu. S technologickým vývojom plastov vznikajú konštrukcie, ktoré sa pevnosťou a odolnosťou nedajú porovnať s klasickou drevenou stoličkou. Plastové stoličky bývajú subtílnejšie, často skladateľné, sú preto ideálne aj pre jedálne s limitovaným priestorom. Do interiéru vedia vniesť hravosť i eleganciu, môžu na seba pútať pozornosť, alebo naopak byť takmer neviditeľné. Široká farebná škála a tvarová rozmanitosť plastových stoličiek Vás bude baviť.