Záhradný nábytok z Poľska

Spôsobov, ako získať lacný nábytok je hneď niekoľko. Nie je to však zadarmo. Bežný nákup je pohodlný a rýchly. Hľadanie lacného nábytku niečo stojí, v tomto prípade väčšinou čas. Môžete striehnuť na rôzne akcie v najbližšom obchodnom dome, môžete sledovať akcie veľkých nábytkových obchodov, ako je Ikea, či prípadne sledovať webové stránky internetových obchodov. Možností je skutočne veľa. Okrem uvedených možností ľudia na Slovensku často cestujú za nákupom nábytku do zahraničia, keďže je často za našimi hranicami lacnejší.

Poľský záhradný nábytok

Najlacnejší nábytok je v Poľsku

Najobľúbenejšou destináciou na kúpu nábytku je Poľsko. V tejto krajine sa nachádza niekoľko výrobcov záhradného nábytku, ktorí ponúkajú ceny, ktoré sú o dosť nižšie oproti cenám slovenských výrobcov. Do Poľska sa však neoplatí cestovať všetkým obyvateľom Slovenska. Cenovo a časovo je to výhodné najmä pre obyvateľov severného a východného Slovenska. Najlepšie spojenie do Poľska je zo Žiliny, odkiaľ sa cestuje do Nového Targu, kde sa nachádzajú rôzne trhy.

Široká ponuka záhradného nábytku v Poľsku

Ďalšou možnosťou je využitie poľských internetových obchodov. Mnohé z týchto obchodov majú už aj svoju slovenskú jazykovú mutáciu, takže nakupovanie v nich je pomerne jednoduché. Dovoz na Slovensko môže byť o čosi drahší, ako je vnútroštátna preprava na Slovensku, avšak celkovo sa to väčšinou oplatí. Lacný nábytok z Poľska totiž často stojí aj o 30% menej ako by ste za podobný záhradný nábytok dali na Slovensku.