Lacný záhradný nábytok

Vybavenie záhrady môže byť pomerne drahé. Toto platí najmä v prípade, ak chcete mať v záhrade luxusné vychytávky. Medzi kvalitný záhradný nábytok radíme hlavne ten, ktorý je vyrobený napríklad z masívneho dreva. Ako každý vie, kvalitné drevo vôbec nie je lacné. Takto sa môže cena za kompletný záhradný nábytok vyšplhať až do nepríjemných výšok. Ak vám však stačí bežný nábytok, ktorý nie je vyrobený v unikátnych vzoroch, tak čítajte ďalej.

Lacný záhradný nábytok

Ratanový nábytok

A čo tak ratanový nábytok? Štýlový, luxusný nábytok, ktorý vyzerá naozaj úžasne. Používajú ho drahé rezorty v známych turistických oblastiach. V bežnej záhrade sa takisto vyníma a dokonale harmonizuje s prírodným prostredím záhrady. Aká je jeho cena? Takmer nedostupná pre bežných ľudí. Za sedačku do záhrady z ratanu zaplatíte viac ako 500 eur.

Teakový nábytok

Veľmi kvalitný, aj keď trošku drahší je aj teakový nábytok, ktorý narozdiel od dreveného záhradného nábytku vydrží aj vplyvy horšieho počasia.

Teakový záhradný nábytok

Kde nakúpiť lacno?

Našťastie v ponuke slovenských obchodov je aj lacný záhradný nábytok. Lacný ešte nemusí znamenať nekvalitný. Lacný nábytok zvyčajne nevyzerá úplne dokonale, v módnych časopisoch ho určite nenájdete, avšak svoj účel bez akýchkoľvek problémov splní. Lacný záhradný nábytok sa najčastejšie vyrába z plastov, nemusí to však vždy platiť. Z času na čas sa vám môže podariť kúpiť aj lacný nábytok, ktorý je vyrobený z dreva. Ak však chcete skutočne ušetriť, tak si vyberte plastový záhradný nábytok. Vyvarujte sa však klasickej bielej farbe, ktorá vskutku nepôsobí dobre.

Na kúpu záhradného nábytku vám odporúčame známe nábytkové obchody ako Ikea, Mountfield, Baumax, Decodom, Jysk, Asko, Kika, Möbelix, Sconto, Hornbach, alebo iné veľké záhradné centrá.