Hojdacia sieť do záhrady

Hojdacia sieť prináša na záhradu naozajstnú pohodu. Pre deti je to veľká zábava a pre dospelých to môže byť príjemne strávená chvíľa obzvlášť za teplého letného počasia. Natiahnuť sa do hojdacej siete v tieni po skvelom nedeľnom obede je dokonalý relax.

Pohodlná hojdacia sieť

Hojdacia sieť je proste ideálna pre voľné chvíle a oddych na čerstvom vzduchu. Na trhu je dnes veľa druhov hojdacích sietí. Najznámejšie sú hojdacie siete, ktoré sa jednoducho napnú medzi dva silnejšie stromy do výšky, ktorá vám vyhovuje a môžete tak oddychovať alebo hojdať svoje deti či vnúčatá.

Hojdacie siete so stojanom

Dnes dokonca pre hojdaciu sieť nepotrebujete 2 stromy blízko seba. Hojdacie siete sa dnes predávajú aj s dreveným stojanom. Túkúto sieť si môžete umiestniť podľa potreby kamkoľvek a ľubovoľne ju prenášať inam. Drevo je namorené pre lepšiu odolnosť voči poveternostným vplyvom. Môžete ju tak mať cez leto vonku, avšak počas dažďa je lepšie hojdaciu sieť s dreveným stojanom uschovať, aby sa zvýšila jej životnosť. Kombinácia hojdacej siete a stojana je výhodná v tom, že si môžete urobiť pohodlie tam, kde sa vám zapáči.

Druhy hojdacích sietí

Skôr ako sa rozhodnete zakúpiť hojdaciu sieť, tak si môžete na internetových stránkach pozrieť najrôznejšie druhy a tvary hojdacích sietí a vyberať si zo setov s klasickými kovovými, prípadne drevenými stojanmi. Všetky druhy hojdacích sietí sú riešené elegantne a môžu vo vašej záhrade tvoriť pekný estetický doplnok. Každý set má rôznu nosnosť, ktorá je vždy uvádzaná na popise tovaru. Ak si z pestrej ponuky nevyberiete, tak si môžete zostaviť svoju vlastnú kombináciu podľa svojich predstáv a vkusu.

Klasická hojdacia sieť

Hojdacie siete s tradíciou

Niektoré hojdacie siete sú dovážané z krajín, kde sú už po dlhé roky tradíciou a neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a príjemného odpočinku. Sú to napríklad hojdacie siete s tyčami vyrobené v južnej amerike z čistej a vysoko kvalitnej bavlny. Tieto siete majú množstvo závesných šnúr zaisťujúcich rovnomerné rozloženie hmotnosti človeka. Tyče sú vyrobené z kvalitného dreva a ich dizajn budete obdivovať vo svojej záhrade vy aj vaši hostia.