Záhrada pre deti – ihrisko v záhrade

Urobte svojím deťom obrovskú radosť a postavte im na záhrade detské ihrisko. Svoje deti budete mať pod neustálym dozorom a nemusíte sa už viac o nich báť a strachovať. Súčasťou každého detského ihriska by mal byť detský domček alebo stan, rôzne preliezky a šmýkačky, trampolína či bazén. Je len na vás aké detské ihrisko svojmu dieťaťu postavíte, treba však pamätať na to, že to nie je lacná investícia. Avšak za tú detskú radosť to rozhodne stojí. Ak sa teda neviete rozhodnúť, čo vášmu dieťaťu alebo deťom kúpiť, tak určite čítajte ďalej.

Detsky plastovy domcek

Detský domček

Kúpte pre svoje ratolesti vlastný domček, ktorý sa stane miestom pre ich každodenné hry. Detský domček môžete umiestniť nielen v interiéri domu ale aj v exteriéri. Počas letných horúčav prinesie deťom nielen zaujímavú hru, ale aj skrýšu pred slnkom.

Na výrobu domčekov pre deti sa používa najčastejšie kvalitný a odolný plast, ktorý je typický svojou stálosťou farieb a dlhou životnosťou. Hladký plastový povrch zaručuje jednoduchú údržbu a čistenie. Vyrába sa zvyčajne bez podlahy a tak pri upratovaní je možné jednoducho premiestniť detský domček a upratať tam, kde stál. Detský domček z plastu sa dá veľmi jednoducho a rýchlo rozložiť ako aj zložiť. V zloženom stave zaberá minimum miesta a tak jeho uskladnenie si nevyžaduje veľa priestoru.

Detské preliezky a šmýkačky

Detské šmýkačky a preliezky patria k najobľúbenejším prvkom detských ihrísk. Pre deti predstavujú bezpečné a veselé hranie. Preliezky a šmýkačky si môžete umiestniť aj vo svojej záhrade. Vhodným doplnkom detských šmýkačiek je pieskovisko, ktoré zaručí mäkký a zároveň bezpečný dopad dieťaťa zo šmýkačky.

Detský stan

Uprednostnite pred detskými domčekmi z plastu či dreva detské stany, ktoré sa dajú v prípade potreby jednoducho a rýchlo skladať i rozkladať. Jednoduchá konštrukcia a látkové steny umožňujú uskladniť stan aj do zásuvky či skrine. Súčasťou detských stanov sú často krát rôzne tunely, otvory alebo šmýkačky. Výber stanu závisí hlavne od veku ako i od pohlavia dieťaťa. Pre mladé slečny sú vhodné detské stany s motívmi rozprávkových princezien v tvare zámku či hradu. Chlapcov určite poteší detský stan s motívmi áut alebo s akčnými hrdinami z filmov a rozprávok.

Pozrite sa tiež na http://www.najlacnejsisport.sk/stany-c-217_219.html