Záhradný nábytok Mountfield

Spoločnosť Mountfield patrí medzi najväčších špecializovaných maloobchodných predajcov záhradnej techniky, bazénov a záhradného nábytku. Vďaka bohatej ponuke kvalitného tovaru za prijateľné ceny v kombinácii so širokou škálou predajných služieb získala veľa spokojných zákazníkov.

Nábytok Mountfield

V sortimente každej predajne nájdete predovšetkým špičkovú záhradnú techniku domácej i zahraničnej výroby, nadzemné i zapustené bazény pre každú záhradu a kvalitný drevený záhradný nábytok. Tento tradičný predajný sortiment je cieľavedome doplňovaný o vybrané potreby pre záhradu a voľný čas.

Na všetky tovary je poskytovaná záruka 7 rokov. Každý deň, od pondelka do nedele sú vo všetkých predajných centrách pripravení predajní technici, ktorí Vám ochotne poradia s výberom najvhodnejšieho stroja alebo bazénu pre Vašu záhradu. Kvalitu a profesionalitu predajných ale aj servisných technikov zabezpečuje Mountfiled odbornými školeniami a špecializovanými seminármi, ktoré pripravuje v spolupráci s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi.

Služby Mountfieldu predajom nekončia – týmto heslom sa riadi celá predajná sieť. Najvyhľadávanejšou službou je dovoz zakúpenej techniky a jej spojazdnenie priamo na Vašej záhrade. Medzi ďalšie služby, ktoré môžete využiť v predajniach Mountfield patrí stavba bazénov, vernostná depozitná knižka Mountfield, výkup strojov – protiúčet, nákup na splátky a ďalšie.