Záhradné domčeky, chaty a altánky

Domčeky na náradie, záhradné chatky alebo besiedky. Tieto stavby si nájdu miesto na každej menšej záhradke. Každý potrebuje aspoň malé miesto, kam by dal kosačku, hrable, bicykel, alebo napríklad krabicu s neužitočnými drobnosťami, s ktorými sa tak neradi lúčime.

Domcek do zahrady

Deti uvítajú domček, v ktorom by mohli prežiť prázdniny plné dobrodružstva, dospelí zase chatku, kam by uložili návštevu na prespanie. Uzavreté záhradné altánky alebo otvorené besiedky svojím romantickým vzhľadom doplnia čaro záhrady a prilákajú domácich aj hostí na posedenie v sparnom lete. Pre samotnú montáž záhradnej chatky, chaty, či altánku potrebujete dostatočne veľké miesto na záhradke. Ideálne je, ak je to miesto posypané štrkovým podložím, aby sa dal podložný rošt dať do úplnej roviny.

Tieto záhradné drevostavby sú na samotnú stavbu veľmi jednoduché. Jednotlivé steny záhradnej stavby do seba zapasujú pomocou tzv. zámkov – tento spoj je veľmi pevný a po dokončení celej stavby nerozoberateľný. Altánky sú krásnym miestom na záhrade, kde si radi odpočiniete od všedných problémov. Takéto altánky potom môžete doplniť štýlovým záhradným nábytkom. Ako strešné krytiny na záhradné chatky i altánky používame pieskované lepenky alebo asfaltové šindle. Drevené domčeky môžete doplniť o prístrešok. Záhradné prístrešky môžete zakúpiť aj jednotlivo. Firmy Vám môžu vyrobiť záhradný prístrešok podľa Vami požadovaných rozmerov. Ďalej v ponuke obchodov môžete nájsť aj vypracovanie návrhu realizácie a montážne domčeku, chatky či altánku do záhrady. Partie pracovníkov zabezpečia samotnú stavbu Vami vybraného záhradného produktu.

Zahradny altanok