Hojdačky do záhrady

Záhrada je ideálne miesto pre oddych, miesto, kde môžeme relaxovať rôznymi spôsobmi. Každý si určite vie predstaviť čítanie knihy pri západe slnka v krásnej záhrade neďaleko domu. Na pohodlie v záhrade však potrebuje kvalitný záhradný nábytok.

Moderná hojdačka do záhrady

Do záhrady si nemôžete doniesť našu obľúbenú posteľ, do záhrady sa oveľa viac hodí špeciálny nábytok, ktorý je na relax určený. Na príjemné leňošenie v záhrade sa najčastejšie používajú rôzne ležadlá, ktoré sú mobilné a je ich možné kedykoľvek schovať. Na trhu je však aj čosi, čo je dnes stále viac a viac populárne. Je to hojdačka do záhrady.

Hojdačky pre deti

Hojdačky do záhrady môžeme rozdeliť na klasické hojdačky pre deti, ktoré zavesíte na konár stromu v záhrade alebo vytvoríte pre  ňu inú podperu. Takáto hojdačka je ideálna pre detskú zábavu, avšak aj vám môže priniesť miesto na oddych.

Záhradná hojdačka pre deti

Záhradné hojdačký pre dospelých

Na trhu sú však aj hojdačky pre dospelých. Zvyčajne sa jedná o kreslo, ktoré je zavesené na špeciálnej kovovej konštrukcii. Namiesto kresla môžete na kovovú konštrukciu zavesiť aj zložitejšie útvary ako sedačky či dokonca imitácie postelí. Takto sa hojdá celá sedačka či kreslo. Je to úžasný spôsob, ako relaxovať v lone prírody. Navyše, tieto hojdačky do záhrady sú dnes pomerne lacné a môžete ich kúpiť už za zopár eur.

Záhradné hojdačky dnes kúpite v obchodoch ako Ikea, Mountfield, Decodom, Jysk, Asko, Kika, Möbelix, Sconto či iných obchodoch, v ktorých sa venujú záhradnému nábytku.