Krby a grily do záhrady

Krby a grily na dnešnú záhradu jednoznačne patria, už je preč doba, kedy si ľudia piekli slaninu len tak na ohni na záhrade, v ohnisku vybudovanom z kamenia či starých tehál. Dnešné grily na záhrade, terase, balkóne či grily do interéru prinášajú nové možnosti a spôsoby využitia pri grilovaní. Grily sa v posledných rokoch stali veľmi žiadaným sortimentom.

Gril do bytu

Môžete ich použiť na Vašej terase, zastrešenej pergole, balkóne či priamo doma. Vďaka variabilite a rôznym typovým radom sa dá pekný gril umiestniť prakticky kamkoľvek. Moderné grily ponúkajú naozaj veľa možností vrátane kompletného příslušenostva – či sa už jedná o grilovacie náradie, misky na grilované mäso, sady zapaľovačov, špeciálne drevené lisované brikety či iné doplnky, ktoré Vám umožnia vychutnať si chuť aj vôňu mäsa bez obáv z pripálenia alebo iného problému.

Záhradné krby a stavebnice záhradných krbov prinášajú možnosť, ako do záhrady zakomponovať nenásilnou formou miesto, kde si môžete opiecť šťavnaté mäso či inú pochúťku a zároveň vidíte aj cítite sálať otvorený oheň. Veľmi častá požiadavka pri stavbe pergoly je zabudovanie záhradného krbu priamo do zastrešenej pergolovej časti.

Krb do zahrady