Darujte si pod stromček vlastnú luxusnú vírivku

Chcete s partnerom tento rok pod stromček niečo výnimočné, čo poteší vás oboch? Máte náročnú prácu a potrebujete pravidelný oddych? Uvoľnenie od stresu? Prevenciu zdravia a čistej mysle? Kto z nás nie, však? Sú ale takí, ktorí si môžu zabezpečiť takýto komfort natrvalo. Stačí si domov zaobstarať „pomôcku“, ktorú poznáme pod názvami vírivka, spa alebo jacuzzi.

Luxusná vírivka

Pohodlná vírivá vaňa patrí do modernej domácnosti

Kedysi sme o nich mohli len snívať a používať iba v luxusných hoteloch. Ešte stále sú ľudia, ktorí do vírivky nikdy nevkročili, ale je ich stále menej. Kto si to raz vyskúša, prepadne tomu na celý život. Blahodarná voda masírujúca vaše telo tryskami má priam zázračné účinky, a to aj na myseľ. Ponoriť sa do vírivky po dlhom dni v práci vám rozmasíruje stuhnuté telo od sedenia za počítačom, uvoľní ťažké nohy, upokojí namáhavo pracujúcu myseľ.

Liečebné účinky kvalitných víriviek sú na nezaplatenie

Hydroterapia, ako sa liečeniu pomocou vody hovorí, je najúčinnejšia, ak máte skutočne kvalitnú vírivú vaňu. Zistíte to napríklad podľa množstva trysiek – moderné kvalitné jacuzzi má čo najviac možností nastavenia prúdu vody a vzduchu. Tiež sa o kvalite presvedčíte podľa certifikátov, ktorými výrobca danú hodnotu svojho výrobku dokazuje. Ak chcete pozývať aj rodinu a priateľov na váš nový domáci wellness, mali by ste zainvestovať trošku viac a dopriať si väčšiu vírivku. Vyrábajú sa aj priestranné pre piatich a viac ľudí.

Dizajn a používanie víriviek

Nezabúdajte ani na dizajn. Vírivá vaňa je predsa aj doplnkom, ktorý zdobí priestor, v ktorom sa nachádza. A je jedno, či je to kúpeľňa, terasa alebo záhrada. Kvalitné vírivky sú dnes vyrábané s dôrazom na vonkajší vzhľad, dokonca tie najlepšie firmy zamestnávajú dizajnérov, ktorí prichádzajú pravidelne s novými vzhľadmi pre spokojnosť zákazníkov. Nehovoriac o naozaj luxusných prvkoch ako sú audiosystém na príjemné počúvanie hudby či LED svietenie pre navodenie atmosféry. Moderným vírivkám nič nechýba.

Nezabúdajte, že jacuzzi môžete mať aj vonku. Vďaka skvelému udržiavaniu tepla sú využívané celoročne. S vírivkami nemáte ani veľa práce, voda v nich sa čistí sama pravidelne. Stačí ju meniť raz za tri až štyri mesiace.

Samozrejme, domáca vírivka nie je lacná záležitosť a nemôže si ju dovoliť každý. Je však skvelou voľbou na Vianoce, pokiaľ ste s partnerom šetrili na niečo výnimočné a radi si doprajete spoločné dary. A čo môže byť lepšie ako relax, zábava a prevencia zdravia spojené do jedného?