Najkrajšie ploty a brány vyrábané na Slovensku

Kedysi stačilo obyčajné pletivo a pozemok bol chránený. Dnes? Dnes ani tie najvyššie ploty nezaručia bezpečnosť a ochranu majetku. Ak hľadáte slovenskú kvalitu a ste ochotní zaplatiť si za kvalitu, skočte na web plotybratislava.sk. Práve na tomto webe vám spoločnosť Venys predstaví tie najkvalitnejšie brány a ploty vyrábané na Slovensku.

Tyčový plot s tehlami

Prečo obyčajné pletivo nestačí?

Obyčajné pletivo stačí akurát tak na záhradku, kde pestujete ovocie a zeleninu. Ak máte na záhradke drahocenné veci, bolo by zbytočné uvažovať len nad „obyčajným“ pletivom. Materiálov na výrobu plotov je neúrekom, avšak najkvalitnejší je práve ten, z ktorého vyrába ploty práve firmaVenys. Ploty z extrudovaného hliníka vám síce o čosi viac navýšia počiatočné náklady, zato ušetríte na ich údržbe. Kvalitný materiál vám zabezpečí dvojnásobne dlhšiu životnosť ako drevený plot a to je už čo povedať. Zvoľte si práve takýto typ plota a zabezpečte si bezproblémové bývanie na niekoľko desaťročí.

Prečo obyčajné pletivo nestačí? Pretože nie je veľkou prekážkou pre zlodejov. Chcete riskovať odcudzenie trebárs dobrého nového záhradného krba? Zamestnať SBS-kára, ktorý by chránil váš pozemok, je veľká hlúposť. Myslite radšej na zabezpečenie dobrého oplotenia vášho pozemku. Zabudnite na pletivo.

Zasekávajúce brány

Ak chcete mať kvalitný plot slovenskej kvality, bude nevyhnutnosťou popremýšľať aj nad novou bránou. Mnohé domácnosti sa často sťažujú na zasekávajúce brány, ktoré ich občas nútia preskakovať plot a ísť ju otvoriť zvnútra. Nepreskakujte plot. Nenechajte sa prekvapiť. Zabezpečte si v pravom čase výmenu vjazdových brán. Potrebujete vojsť na pozemok s vašim autom, lenže vaša brána vás nechce vpustiť? Vymeňte ju čo najrýchlejšie. Venys ponúka slovenskú kvalitu v podobe hliníkových vjazdových brán. Vďaka jednoduchej konštrukcii majú hliníkové brány vysokú životnosť a spoľahlivosť.